sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj

© 2024 Stingray Studio

Prenájom študovní

Prenajmite si priestory v staromestskom vzdelávacom stredisku v Bratislave

Prenajmite si centrum pre vaše semináre a kurzy. Ponúkame priestory pre vaše semináre, workshopy, školské výlety, či pre aktivity mimovládnych organizácii. V nerušenom prostredí uprostred Starého Mesta Bratislavy s kúskom prírody, v rodinnej atmosfére a s komplexným vybavením.

CENNÍK

Informácie a rezervácia termínu

@ info@i4a.sk tel.: +421 907 409 793

Praktické informácie

Naše priestory pozostávajú z dvoch workshopových miestností – jedna pre 20 osôb, druhá pre 10 osôb. Každá miestnosť je vybavená projekciou (dataprojektor alebo plazmová obrazovka), flipchartom a možnosťou bezplatného pripojenia sa na WiFi. K dispozícii máme aj prednáškový pult. Väčšia miestnosť je multifunkčná a stoly sa dajú polohovať a rozmiestňovať podľa potreby. Malá miestnosť je zas vhodná pre zasadnutia okrúhlych stolov, rokovania v uzavretých kruhoch či na akvizíciu nových klientov pre startupy.

Výhodná poloha

Vzdelávacie centrum sa nachádza na Pražskej ulici 11 v Bratislave (Staré Mesto). Je v pešej dostupnosti od Hlavnej vlakovej stanice (5min.) a rovnako okolitých hotelov. Do centra mesta, k Prezidentskému palácu je to cca 10 minút chôdze. MHD má výborné spojenie vďaka trom dopravným uzlom – Sokolská, SAV a Hlavná Stanica.

„Spirituálna“ záhrada

V Bratislave azda už ani nie sú súkromné miesta oddelené od hluku veľkomesta. Naša záhrada s malou fontánkou ponúka oázu pokoja mimo štandardného týždenného ruku. Vybavená je tulivakmi a stoličkami na sedenie a záhradnými stolíkmi na položenie kávičky či obľúbeného nápoja. K dispozícii je aj petangové ihrisko či gril.

Minimalizujeme a separujeme odpad

Nie len že separujeme, snažíme sa odpad nevytvárať. Nenájdete u nás preto jednorazové smotanky do kávy (používame sklenené nádoby na mliečko), plastové poháre (používame zásadne sklo) či slamky (načo?). V spolupráci s našou partnerskou spoločnosťou – módnou značkou Andrey.fashion dokonca zabezpečujeme aj dekompozíciu niektorých typov oblečenia. Pre viac info: office@andrey.fashion

V interiéry sa nefajčí

V interiéry vzdelávacieho centra sa nefajčí (ani IQOS či elektronické cigarety). Chápeme však, že nie všetkých neduhov sa dá zbaviť naraz. Naši klienti môžu využívať priestory veľkej záhrady, kde sú rozmiestnené popolníky, tulivaky a stoličky s malými stolíkmi. Záhrada je navyše prístupná oddeleným vchodom z veľkej prednáškovej miestnosti.

Vieme zabezpečiť ubytovanie

V prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie podľa cenových možností a v blízkosti vzdelávacieho centra.

Naše priestory