sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj

© 2024 Stingray Studio

Referencie

Referencie

Naši zástupcovia sú veľmi šikovní, no občas im chýbajú niektoré soft skills a vedomosti interdisciplinárneho charakteru. Ďakujeme veľmi pekne za prednášku o zvyšovaní kvalifikácie, kvalifikačných rámcoch ako aj národnej sústave kvalifikácií a jej premietnutie na školský systém. Všetci naši reprezentanti boli nadšení, lebo vedomosti môžu využiť aj ďalej pri pripomienkovaní nových legislatívnych návrhov.

Bálint L., predseda Študentskej rady vysokých škôl

Bolo zaujímavé vidieť ako v skutočnosti vyzerá budovanie vlastnej odevnej značky a ako sa dajú spracovať všetky časti oblečenia. Dekompozícia a recyklácia odevu je niečo, čo sa na škole takto podrobne neučíme. Ďakujem za príležitosť byť súčasťou tejto originálnej letnej školy. Cez leto skúsim vytvoriť aj niečo vlastné.

Slávka D., účastníčka Letnej školy kreatívneho šitia 2019

Vaša prednáška pre našich žiakov v Námestove bola naozaj iná, mierne nekonvenčná a cielená presne tam, kam sme cielili počas úvodného týždňa. Žiaci boli po Vašom odchode veľmi namotivovaní a uvedomili si, že príležitosti máme síce všetci rovnaké, no štartovacia rovinka je pre každého iná.

Peter K., riaditeľ Gymnázia A. Bernoláka v Námestove

Pocity z jesennej školy VO su pozitívne. Naplnili sa moje očakávania a veľmi oceňujem aj to že sme si naozaj vyskúšali ako funguje keď som súťažiteľ a keď som verejný obstarávateľ. Odbornosť aj prístup lektora hodnotím perfektne.

Mário O., účastník Jesennej školy verejného obstarávania 2019

Veľmi oceňujem priateľský a uvoľnený prístup lektorky, ako aj spôsob výkladu, ktorým sa prispôsobila časti zúčastnených, ktorí problematiku verejného obstarávania podrobne neovládali. Jednoznačne dávam tomuto školeniu 10/10

Alena H., účastníčka Jesennej školy verejného obstarávania 2019

Svet financií, podnikania a narábania s rôznymi investíciami ako sú aj kryptomeny je už niekedy aj za hranicou bežných znalostí našich pedagógov. Sme veľmi radi, že si Vaši lektori našli čas a prišli žiakom povedať o týchto témach viac. Myslím, že prednáška bola veľmi užitočná a všetkých obohatila.

Iveta M., zriaďovateľka Súkromnej strednej odbornej školy podnikania vo Zvolene